PUBG ‘nin bilgisayar versiyonunda bulunan yardımcı görüş ile ilgili tüm bilgiler ve PUBG Yardımcı Görüş Tuşu hakkında bilgiye bu makalemizde ulaşabilirsiniz. PUBG Bilgisayar sürümüne yakın zamanda eklenen yardımcı görüş ile oyun içinde silahınızın üzerine ikinci bir dürbün ekleyebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde eğer silahınızda dürbün varsa ve yardımcı görüş takılı ise yardımcı görüşü açmak için standart olarak ALT + Sağ Tuş ‘a basmanız gerekmektedir. Ancak dürbün yoksa ve sadece yardımcı görüş almışsanız sağ tık yaptığınız zaman direk yardımcı görüş açılacaktır.

Yardımcı görüş takabileceğiniz silahları listeleyelim.

  • DMR Silahlar = SLR; Mini 14, MK14, QBU, SKS
  • Saldırı Tüfekleri = Beryl M762, AKM, AUG Scar-L, G36C
  • Keskin Nişancı Tüfekleri = AWM, M24, Kar98K
  • Hafif Makineli Tüfekler = UMP, Vector, Bizon
  • Pompalılar = S12K
  • Diğer Sİlahlar = M249

PUBG Yardımcı Görüş Tuşu

Silahınıza ilk önce hangi eklentiyi eklediyseniz sağ tık yaptığınız zaman karşınıza ilk olarak o dürbün çıkar. Mesela silaha önce yardımcı görüşü sonra 2x dürbünü taktığınız zaman sağ tık yaptığınızda ilk önce yardımcı görüş dürbününü göreceksiniz. Eğer öncelikle 2x ‘i sonrada yardımcı görüşü taktıysanız bu sefer karşınıza 2x çıkacaktır. Bu sıralamaya mümkün olduğunca dikkat edin.

Bundan başka diğer PUBG Rehberlerine ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PUBG Tüm Oyun Modları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz