PUBG-Rehber

PUBG ‘nin en son eklenen karlı haritası birçok oyuncu tarafından oldukça sevildi diyebiliriz. Tabi ilk harita Erangel hala popüler olsa da Vikendi haritasıda birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Bu yazımızda da size PUBG Vikendi haritası en iyi loot yerleri konusunda bilgi aktarmaya çalışacağız.

Daha önce oyuncuların edindiği tecrübelerle ilgili bilgileri söyleyelim. Öncelikle haritada oldukça fazla hafif makineli silah bulunuyor. İndiğiniz her yerde hafif makineli bulma ihtimaliniz yüksek. Bunun haricinde 3. seviye kask, zırh ve yelek bulma ihtimaliniz diğer haritalara göre nispeten daha az bulunuyor. Harita keskin nişancı tüfekleri konusunda da oldukça cimri davranıyor. Diğer oyuncuların edindiği tecrübeye göre Castle bölgesinde keskin nişancı bulma ihtimali nispeten daha yüksek sayılabilirmiş.

PUBG Vikendi En İyi Loot Yerleri

  • Volnovo
  • Dobro Mesto
  • Goroko
  • Cement Factory
  • Castle

1Goroko

Haritada en fazla loot bulunabilecek yerlerden birisi Goroko ‘dur. Goroko bölgesi silah ve silah eklenti açısından oldukça zengindir. Hatta haritada tek keskin nişancı tüfeği bu bölgede çıktığı şeklinde söylentiler bulunmaktadır.

2Cement Factory

3Castle

Vikendi haritasında popüler loot yerleri arasında yer alan Castle silah eklentileri için uğrayabileceğiniz yerlerden birisi.

Bundan başka diğer PUBG Rehberlerine ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PUBG Rütbeler 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz