PUBG ‘nin Erangel haritasında belki gezerken denk geldiğiniz tüneller ile ilgili detaylı bir rehber hazırlamak istedik. Rehberde tüneller ilgili haritaya ve detaylara ulaşabilirsiniz. Öncelikle tünellerin loot bakımından tatmin edici miktarda olduğunu söyleyebiliriz. Girdiğiniz zaman tam olmasa da gerekli olan teçhizatın büyük bir kısmını tamamlamış olarak çıkabilirsiniz. Tabi tünellere girdikten sonra kaybolmadan çıkmakta önemli. Tünellerin dört farklı girişi var. Muhtemelen daha önce girmediyseniz ilk seferde hangi yöne gideceğiniz konusunda bir fikriniz olmayacaktır. Ancak bu rehber ile sizlere tünellerin içerisinden kaybolmadan çıkmanızı anlatmaya çalışacağız.PUBG Tünel Haritası

PUBG Tünel Haritası

PUBG-Rehber

Öncelikle sizlere bu tünelleri nerede bulabileceğinizi gösterelim.

PUBG-Tunel-Haritasi-1

PUBG-Tunel-Haritasi-2

Tünellere dört farklı noktadan giriş olduğunu yaklaştığınız zaman görebilirsiniz. Şimdide tünellerin iç kısmını gösteren haritaya bakalım:

PUBG-Tunel-Haritasi-3

Yeşil Renk: Giriş Kat/Zemin Kat
Gri Bölgeler: Tünel -1. Katı
Pembe Bölge: Tünel -2. Katı

Tüneller içerisinde gezinirken oldukça dikkatli olun. Çünkü 4 farklı giriş olması ve bu girişleri görememeniz her an düşman ile karşılaşmanız ihtimalini barındırıyor. Tünele girdikten sonra sonra harita ile yön takibi yaparsanız çıkışınız daha kolay olacaktır.

Tüm PUBG Rehberlerine buradan ulaşabilirsiniz. Bizi Instagram ve Facebook ‘ta takip edebilirsin.

İlginizi Çekebilir  PUBG Yardımcı Görüş Tuşu