PUBG Mobile aynı haritada oynamaktan sıkılan oyuncuları için yeniliklerle beraber getirmiş olduğu haritaları bizlere sunuyor. PUBG Mobile harita konusunda başarısını göstermiş ve ilerletmeye de devam ediyor. Peki haritalar hakkında neler biliyoruz, veya hangi haritalar bulunuyor?


Erangel

PUBG Mobile haritaları arasında en çok oynanan ve tercih edilenler arasında. Birçok ova alanı ve dağlık alanı olduğu için kamufle olup pusabilmeniz çok kolay. Köy ve şehir alanlarındaki binaları ile sıcak çatışmaya açık olan Erangel’in oynaması en zevkli haritalardan birisi olduğu açık ve net. Kolay olarak araç bulunarak ve deniz üzerinden tekne ile geçiş yapılarak bu harita size pratik bir oyun sağlıyor.
SanHok

Diğer haritalar kadar büyük olmasada yağmur ormanlarıyla ve dağlık alanlarıyla dikkat çeken SanHok haritası sıcak çatışmaları ile keyifli bir oyun sağlıyor. Bu haritada diğer haritalarda olmayan silahlar ile karşılaşabilirsiniz. Büyük olmadığı gibi rakibiniz ile her an yüz yüze gelebilirsiniz. Diğer haritalara göre daha kolay yağmalanabilinir ve istediğiniz eşyaları kısa bir süre içinde toplayabilirsiniz. Çok nadir araç bulunuyor, bu yüzden yolda bir araç bulduysanız şanslı gününüzdesinizdir.


Miramar

PUBG Mobile haritaları arasındaki Miramar gerçekçi çöl havasını sizlere yaşatarak keyifli bir oyun sunuyor. Birçok dağlık alanı ve kanyonlarıyla sıcak çatışmalar yaşanabilir. Miramar klasik araçları ve köfteci minibüsü ile dikkat çekiyor. Sokak çatışmaları için birebir! Eğer hava yardımında çöl kamuflajı bulabilirseniz şanslısınız, yoksa pusmanız biraz zor olacak!
Vikendi

PUBG Mobile haritaları arasına yeni katılan Vikendi haritası gerçekçi kar havasını sizlere sunuyor. Karlı alanı ile pusmanız çok zor olacak. Haritayla birlikte gelen kar motoruyla karda süzülerek gidebileceksiniz, fakat hızlı sürmeyin kontrolü zorlanabilir. Hava yardımından da kar kamuflajı bulduysanız tadından yenmeyecek bir harita.
İlginizi Çekebilir  PUBG İşaret Fişeği Rehberi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı turkoyuncunet-logo-1.png

Sitemizdeki tüm haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.