Nişancı silahlarınız ile hedefinize daha isabetli bir atış yapabilmeniz için 8x Dürbün’e ihtiyaç duyuluyor. Nadir bulunan bu dürbün her silaha takılmasada takıldığı silahlarda çok iyi işlev görüyor. 8x Dürbün hangi silahlara takılıyor, konumuzu okumaya devam edin.

KAR-98K

Mermi Türü: 7.62mm

Açılımı “Karabiner 98 Kurz” olan KAR-98K en etkili keskin nişancı tüfeklerinden olup seviye 2 kaska tek bir atışta yok edebilecek güçte.


AWM

Mermi Türü: .300 Magnum

Sadece AirDrop yani hava yardımından, nadir olarak bulunabilen bu canavar seviye 3 bir kaska tek atışta yok edebilecek güçte. Kendine özel olan .300 Magnum model mermi türü ayrı bir hava katıyor.


M24

Mermi Türü: 7.62mm

Oyunda çok zor bulunan bu keskin nişancı tüfeği rakibe ağır hasarlar bırakabiliyor. Tekli atış yaparak, kafaya isabet edildiği sürece seviye 2 kaskı yok edebilecek güçte.


Mini14

Mermi Türü: 5.56mm

Oyundaki en çok şarjör kapasitesine sahip olan keskin nişancı tüfeği. Rakibinizi halt etmek için birden fazla ateş etmeniz gerekiyor, bu yüzden de susturucuya da bir yandan ihtiyaç duyuyor.

SKS

Mermi Türü: 7.62mm

Keskin nişancı tüfekleri arasında en çok geri tepmeye sahip olan silah. Kontrolü zor olup kompansatör kullanılması önerilir.


SLR

Mermi Türü: 7.62mm

Yarı otomatik kesin nişancı tüfeğidir. Otomatik atışta kullanımı zor olmasına rağmen rakibinizi bir kaç atışda yok edebilecek güçte.


QBU

Mermi Türü: 5.56mm

Sadece “Sanhok” haritasında bulunabilen bu canavar yarı otomatik. Yanaklık ve tutamaç ile kullanarak rakibinizi kısa sürede indirebilirsiniz.


MK14

Mermi Türü: 7.62mm

Sadece hava yardımında nadiren bulabileceğiniz bu silaha suikast makinası diyebiliriz. Yatar pozisyonda tepmeyi azaltabilir. Otomatik modda çok fazla tepme yaptığı için zorlanabilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı turkoyuncunet-logo-1.png

Sitemizdeki tüm haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PUBG Çöl Haritası (Miramar) En Iyi Loot Yerleri