Steam, UPlay, Epic Games, Origin gibi oyunlar için kurulan bilgisayar istemcilerine Rockstar Games ‘te dahil oldu.

Grand Theft Auto ve Red Dead Redemtion serilerinin geliştirici Rockstar Games bilgisayarlar için Battle.Net, Steam benzeri bir oyun istemcisi yayınladı. “Rockstar Games Launcher” ismiyle yayınlanan istemci ile Rockstar Games bünyesindeki oyunları satın alıp oynayabilirsiniz.


Grand Theft Auto San Andreas Ücretsiz Olarak Alınabilir.

Rockstar Games Launcher ile şuan belirli sayıda oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Fakat diğer oyunlarda kısa zamanda eklenecek. İstemciyi yüklediğiniz zaman Grand Theft Auto San Andreas ‘a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Tabiki bunun belirli bir süre için geçerli olduğunu hatırlamak isteriz.

Rockstar Games Launcher ‘ı yüklediğiniz zaman bilgisayarınızda yüklü olan Rockstar Games oyunlarını otomatik olarak kütüphanenize ekleyecektir. Eğer oyunu Steam üzerinden satın aldıysanız oyna bölümünde “Play On Steam” şeklinde bir seçenek görünecektir.

Rockstar Games ‘in bu hamlesiyle Red Dead Redemption 2 ‘nin Bilgisayar oyuncuları ile buluşması için attığı adımlardan birisi olduğu merak konusu. Bu konu ilerleyen günlerde muhtemelen netleşecektir. Seriyi sevenler ve bilgisayarda oynamak isteyenleri nispeten heyecanlandırmıştır.

Rockstar Games Launcher şuan yolun başında ve belli oyunlar mevcut. Eğer GTA San Andreas ‘a sahip değilseniz oyunu ücretsiz olarak almanız için bir yöntem fakat ilerleyen zamanlarda Battle.Net gibi farklı oyunlarıda bünyesinde barındırabilir.


Sitemizdeki tüm haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Overwatch için Yeni Karakter Tanıtıldı