Espor takımlarından Echo Fox Takımı, batte royal oyunlar  için oluşturduğu takımına yeni üç oyuncu daha aldı: ” Clement ‘Clem’ Graham, Janne ‘Ziki’ Sajomaa ve Ludvig ‘Stormen’ Storm.

Son yıllarda Echo Fox takımı sadece League of Legends ile kalmayıp yeni battle royal oyunlarında takımlarını iyileştirmeye başladı. Bunun göstergesi olarak ise Apex Legends oyununda üç yeni oyuncu ile bunu göstermiş gibi duruyor. Espor haberleri ile sık sk gündeme gelen Echo Fox takımı, transferler ile kendisini iyileştirmeyi hedeflemiş ve bundan emin olmak adına adımlarını daha sağlam atmaya başlamıştı.

Echo Fox’un başkanı Jared Jeffries ise; bir açıklamasında “Battle royale oyunları espor endüstirisinin hızla büyüyen bir parçası ve biz de Apex Legends’ın gelecek yıllar için bir dayanak noktası olacağına inanıyoruz. Ziki, Clem ve Stormen’in imzasıyla birlikte Echo Fox’un bir sonraki espor yarışının ön saflarında yer aldığından emin oluyoruz” dedi.

Bu üç oyuncuyu başka bir oyundan da hatırlıyoruz, 2018 yılı sonlarına doğru kapanmadan H1Z1 Pro Lig’de boy göstermişlerdi. Ancak H1Z1’in profesyonel ligi düşük izlenme ve parasal yönden de düşük gelir elde edilmesi gibi birçok nedenle başarı görmemişti. Bu sayede H1Z1 ile profesyonel hayatı sekteye uğrayan oyuncular Apex Legends’da yeniden sahneye çıkma fırsatı buldular.

Sitemizdeki tüm haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilir, Kısa bilgiler paylaştığımız instagram sayfamızı takip edebilir ve popüler oyunları çok ucuza satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Overwatch için Yeni Karakter Tanıtıldı