Forza Horizon 5 Platform Karşılaştırması

Microsoft ve PlayGround Games ‘in geliştirdiği ve birçok oyuncu tarafından yakından takip edilen popüler oyun serisi Forza Horizon 5 yakın zamanda oyun severlerin beğenisine sunulacak. Forza Horizon 5 için XBox One, One X, Series X|S ve PC platformlarında nasıl göründüğünün karşılaştırılması için bir video yayınlandı. Forza Horizon 5 Platform Karşılaştırması videosu ile oyunun XBox Platformları ve PC Platformundaki görüntü kalitesi, fps değerleri gibi birçok unsura ulaşabilirsiniz.

En İyi Deneyim PC ve XBox Series X ‘te

EIAnalistaDeBits youtube kanalının yapmış olduğu karşılaştırmada her platformda ayrı ayrı deneme yapılarak 26 dakikalık bir karşılaştırma videosu oluşturulmuş. Karşılaştırma videosunu izlediğimizde Forza Horizon 5 bütün platformlarda harika bir görüntü deneyimi sunuyor. Ama yapılan karşılaştırmada PC ve XBox Series X ‘in diğer platformlara göre çok daha detaylı ve kaliteli göründüğünü söylemek mümkün.

Yukarıdaki videoyu izlediğiniz zaman özellikle Ray-Tracing (Işın izleme teknolojisi) açık olduğunda XBox Series X ve PC platformları için ortaya koyduğu görüntü kalitesi oldukça yüksek seviyede. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki Kalite Modu aktif olduğu zaman oyun kendisini otomatik 30 FPS ‘e sabitlemekte.

Forza Horizon 5 Platform Karşılaştırması

Bu yazımızda sizlere Forza Horizon 5 Platform karşılaştırması hakkında bilgi vermeye çalıştık. Buraya tıklayarak En Popüler ve Uygun fiyatlı kulakları inceleyebilir, bizleri instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Fikirlerinizi duymak bizi mutlu eder

Cevapla

TurkoyuncuNET
Logo
Yeni Hesap Oluştur
Reset Password
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  • Total (0)
KARŞILAŞTIR
0