En Ucuz VP Nasıl Alınır?

31 Ekim 2021

Valorant oynayan birçok oyuncu oyun içi desenler satın almak istiyor. Fakat VP fiyatlarının yüksek olması sebebiyle oyuncuların bu hayalleri maalesef gerçekleşmiyor. Bizlerde bu yazımızda oyuncular için En Ucuz VP Nasıl Alınır hakkında araştırma yaparak bilgi hazırladık.

Valorant oyuncu sayısı çıktığı günden beri sürekli artmaya devam ediyor. Oyuncular oyun içindeki silahlar için desen satın almak istiyor fakat Valorant Point fiyatları göz önüne alırsak bunun için bir hayli bütçe gerekiyor. Bizlerde oyuncu arkadaşlarımıza yardımcı olmak için en uygun fiyatlı VP nasıl alınabileceği anlatmaya çalışacağız.

VİDYODAN

Vidyodan Uygulaması Nedir?

Vidyodan ile en uygun fiyatlı VP alma.

Vidyodan uygulaması Onedio tarafından geliştirilmiş bir videolu satış platformudur. Bu platformda birçok ürün satılırken, Valorant Point, Steam Cüzdan Kodu gibi biz oyuncuların işine yarayacak birçok epinde bulunmakta.

Vidyodan Uygulamasının yakın zamanda yayınlanması sebebiyle birçok indirim halen devam etmektedir. Bizi ilgilendiren kısım Valorant Point fiyatları olduğundan bu fiyatlardan bahsedelim.

Vidyodan Uygulamasındaki güncel Valorant Point Fiyatları
– 295 VP 10₺
– 575 VP 20₺
– 1200 VP 40₺
– 2480 VP 150₺

Valorant Point, Steam Cüzdan Kodu, League of Legends RP kodu şuan için stokta olmayabilir. Fakat stoklar belli aralıklarla güncellenmektedir. Ayrıca diğer satıcılarla irtibat kurularak satın alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere En Ucuz VP Nasıl Alınır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Buraya tıklayarak En Popüler ve Uygun fiyatlı kulakları inceleyebilir, bizleri instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Fikirlerinizi duymak bizi mutlu eder

Cevapla

TurkoyuncuNET
Logo
Yeni Hesap Oluştur
Reset Password
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  • Total (0)
KARŞILAŞTIR
0